flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Щодо декларування доходів у 2017 році

      Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

    Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадова особа органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності.

      Cтаном на 01 лютого 2017 року для доступу до системи Єдиного державного реєстру е-декларацій передбачено можливість використання посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих такими акредитованими центрами сертифікації ключів:

АЦСК Державної прикордонної служби України;

АЦСК Збройних Сил;

АЦСК Державної казначейської служби України;

АЦСК “Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України”;

АЦСК ринку електричної енергії;

АЦСК органів юстиції України;

АЦСК Державного підприємства “Український інститут інтелектуальної власності”;

АЦСК державного підприємства “Українські спеціальні системи”;

АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС;

АЦСК публічного акціонерного товариства “Національний депозитарій України”;

АЦСК публічного акціонерного товариства “УкрСиббанк”;

АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю “Алтерсайн”;

АЦСК “Masterkey” товариства з обмеженою відповідальністю “Арт-мастер”;

АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю “Ключові системи”;

АЦСК ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК “ПРИВАТБАНК”;

АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю “Центр сертифікації ключів “Україна”.

      Контактну інформацію зазначених АЦСК розміщено в електронному реєстрі суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з ЕЦП за адресою http://czo.gov.ua/ca-registry.

    Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»). Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29, (044) 200-06-88

Технічна допомога:support@nazk.gov.ua