flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Особистий прийом

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та з метою належної організації роботи Львівського окружного адміністративного суду щодо забезпечення законних прав та інтересів громадян, а також представників юридичних осіб стосовно подання та розгляду звернень, у суді встановлено наступний графік особистого прийому громадян керівництвом суду:

 

У випадку відсутності голови суду у визначені для прийому години, прийом проводить заступник голови суду. 

У випадку відсутності керівника апарату суду у визначені для прийому години, прийом проводить заступник керівника апарату суду.

 

Зверніть увагу! Судді Львівського окружного адміністративного суду особистого прийому громадян не здійснюють. Єдиною формою спілкування сторін із суддею є розгляд справи у судовому засіданні, під час якого усі клопотання, заяви, звернення вирішуються виключно у передбаченому законодавством процесуальному порядку.

 

Уточнити інформацію щодо проведення особистого прийому громадян керівництвом суду можна у відділі діловодства та обліку звернень громадян (канцелярія), за адресою: м.Львів, вул.Чоловського, 2, а також за номерами телефонів: (032) 261-58-10 (канцелярія), (032) 261-50-00 (приймальня голови суду).

 

 

Додатково інформуємо!

На період дії карантину особистий прийом громадян керівництвом суду не здійснюється.