flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

       11 лютого 2015 року був прийнятий Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», який почав діяти з 11 вересня 2015 року. Вказаний Закон визначає умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

        Відповідно до ч. 3 ст. 1 Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» його дія поширюється на відносини, пов'язані з підготовкою і оприлюдненням розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, підприємствами, Національним банком України, державними банками, державними цільовими фондами, а також фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування та органами Пенсійного фонду інформації про заплановане і фактичне використання публічних коштів.

        Відповідно до ч. 1 ст. 2 вказаного Закону інформація, що оприлюднюється згідно з цим Законом, готується розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування та подається ними для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Відповідальність за недостовірність і неповноту інформації, оприлюдненої згідно з цим Законом, несуть керівники розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевих бюджетів, підприємств, органів Пенсійного фонду, а також фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування. Відомості, що оприлюднюються згідно з цим Законом, повинні бути повними, правдивими, точними та реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.

      На виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та розпорядження Кабінету міністрів України від 14.09.2015р. № 911-р «Деякі питання створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів» Міністерство фінансів України створило та забезпечує функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів, який є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі інтернет, на якому оприлюднюється інформація згідно з цим Законом.

    Доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним, здійснюється 24 години на добу 7 днів на тиждень.

  Отримати інформацію про публічні кошти Львівського окружного адміністративного суду (код ЄДРПОУ суду – 35775334) Ви можете за цим посиланням.