flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація про роботу з інформаційними запитами у вересні, жовтні, листопаді, грудні 2015 року

      Звіт про надходження та розгляд запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію» за вересень, жовтень, листопад, грудень 2015 року.

У вересні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 2 запити, відповіді на які було дано в строк.

Запити надійшли електронною поштою.

На обидва запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України, Закону України «Про доступ до судових рішень», Інструкції з діловодства в адміністративних судах України.

      В жовтні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 2 запити, відповіді на які було дано в строк.

Запити надійшли:

1)      поштою – 1;

2)      електронною поштою – 1.

Розглянуто та надано інформацію на 2 запити, із них:

1)      на 1 запит надано публічну інформацію;

2)  на 1 запит, що поданий з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належав до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України,  Законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про доступ до судових рішень».

В листопаді 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшов 1 запит, на який надано публічну інформацію.

Запит надійшов електронною поштою, відповідь на який було дано в строк.

В грудні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 5 запитів, відповіді на які було дано в строк.

Запити надійшли:

1)      наручно – 3;

2)      електронною поштою – 2.

Розглянуто та надано інформацію на 5 запитів, із них:

1)      на 3 запити надано публічну інформацію;

2)  на 2 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належав до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України,  Інструкції з діловодства в адміністративних судах України.