flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

нформація про роботу з інформаційнимих запитами за червень, липень, серпень 2015 року

      Звіт про надходження та розгляд запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію» за червень, липень, серпень 2015 року.

 В червні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 7 запитів, відповіді на які було дано в строк.

Надійшли:

1)      наручно – 6;

2)      електронною поштою –1.

Розглянуто та надано інформацію на 7 запитів, із них:

1)      на 2 запити надано публічну інформацію;

2)  на 5 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України, Інструкції з діловодства в адміністративних судах України.

     В липні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 3 запити, відповіді на які було дано в строк.

Запити надійшли:

1)      поштою – 2;

2)      електронною поштою –1.

Розглянуто та надано інформацію на 3 запити, із них:

1)      на 1 запит надано публічну інформацію;

2)  на 2 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України,  Закону України «Про інформацію».

 

      В серпні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 4 запити, відповіді на які було дано в строк.

Запити надійшли:

1)      поштою – 1;

2)      електронною поштою – 3.

Розглянуто та надано інформацію на 4 запити, із них:

1)      на 1 запит надано публічну інформацію;

2)  на 3 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України, Інструкції з діловодства в адміністративних судах України.