flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація про роботу інформаційними запитами за березень, квітень, травень 2015 року

      Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію» Львівський окружний адміністративний суд оприлюднює звіт про розгляд запитів на публічну інформацію, надісланих до Львівського окружного адміністративного суду за березень, квітень, травень 2015 року.

В березні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 12 запитів, відповіді на які було дано в строк.

З них надійшло:

1)      поштою – 4;

2)      наручно – 1;

3)      електронною поштою –7.

У звітному періоді розглянуто та надано інформацію на 12 запитів, з них:

1)      на 9 запитів надано публічну інформацію;

2)  на 3 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України,  Інструкції з діловодства в адміністративних судах України.

 

       В квітні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшов 1 запит, на який надано публічну інформацію. Запит надійшов поштою, відповідь на нього було дано в строк.

 

     В травні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду надійшло 6 запитів, відповіді на які було дано в строк.

Надійшли:

1)      поштою – 2;

2)      наручно – 1;

3)      електронною поштою –3.

Розглянуто та надано інформацію на 6 запитів, із них:

1)      на 2 запитів надано публічну інформацію;

2)  на 4 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України, Інструкції з діловодства в адміністративних судах України.