flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація про роботу з інформаційними запитами в січні, лютому 2015 року

        В січні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію» надійшло 6 запитів, відповіді на які було дано в строк.

            Запити надійшли:

1) поштою –3;

2) електронною поштою – 3.

            Розглянуто та надано інформацію на 6 запитів, із них:

1)      на 1 запит надано публічну інформацію;

2)   на 5 запитів, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України, Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, Закону України «Про доступ до судових рішень».

        В лютому 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію» надійшло 5 запитів, відповіді на які було дано в строк.

Запити надійшли:

1)      наручно –3;

2)      електронною поштою – 2.

Розглянуто та надано інформацію на 5 запитів, із них:

1)      на 3 запити надано публічну інформацію;

2)  на 2 запити, що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм Кодексу адміністративного судочинства України, Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, Закону України «Про доступ до судових рішень».