flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Положення про заохочувальні відзнаки Львівського окружного адміністративного суду

 Додаток до наказу Львівського

                                                                      окружного адміністративного суду

                                                                від «24» листопада 2016 р. № 63-ОД

 

ПОЛОЖЕННЯ

про заохочувальні відзнаки

Львівського окружного адміністративного суду

 

 Загальні положення

 

Заохочувальними відзнаками Львівського окружного адміністративного суду є Подяка Львівського окружного адміністративного суду (далі - Подяка) та Грамота Львівського окружного адміністративного суду (далі – Грамота).

Подякою відзначаються та Грамотою нагороджуються працівники апарату Львівського окружного адміністративного суду за старанну працю, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм.

Подякою  можуть бути відзначені:

-         працівники апарату Львівського окружного адміністративного суду

за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, проявлену ініціативу та творчий підхід до виконання службових завдань тощо;

-        інші особи за особистий внесок у діяльність та розвиток органів судової влади.

До відзначення Подякою можуть бути представлені працівники апарату Львівського окружного адміністративного суду, якіпропрацювали, як правило, не менше одного року.  

Грамотою також можуть нагороджуватися:

- працівники апарату Львівського окружного адміністративного суду за значний внесок у зміцнення стану організаційногозабезпечення діяльності суду;

-        інші особи за особистий внесок у діяльність та розвиток органів судової влади.

 До нагородження Грамотою можуть бути представлені працівники апарату Львівського окружного адміністративного суду, якіпропрацювали в системі судової влади, як правило, не менше двох років. Працівники без відповідного стажу роботи можуть бути представлені до нагородження Грамотою у виняткових випадках.

Гранична кількість заохочувальних відзнак Львівського окружного адміністративного суду не повинна перевищувати у рік – 40 Подяк та 40 Грамот.

 

Порядок представлення до заохочувальних відзнак

Львівського окружного адміністративного суду

 

Висунення кандидатур для відзначення (нагородження) заохочувальними відзнаками Львівського окружного адміністративного суду здійснюється гласно, як правило, у трудовому колективі, або за ініціативою керівництва Львівського окружного адміністративного суду.

Подання про відзначення (нагородження) заохочувальними відзнаками Львівського окружного адміністративного суду вноситься на ім’я керівника апарату Львівського окружного адміністративного суду безпосереднім керівником працівника.

У поданні зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

Про відзначення (нагородження) працівників апарату заохочувальними відзнаками  видається наказ керівника апарату Львівського окружного адміністративного суду.

 

Порядок вручення заохочувальних відзнак

Територіального управління державної судової адміністрації України

в Львівській області

Заохочувальні відзнаки Львівського окружного адміністративного суду вручаються в урочистій обстановці керівництвом суду.

Вручення заохочувальних відзнак Львівського окружного адміністративного суду, як правило, приурочується до загальнодержавних свят, урочистих подій, ювілейних дат.

В особовій справі та трудовій книжці особи, відзначеної (нагородженої) заохочувальною відзнакою Львівського окружного адміністративного суду, робляться відповідні записи із зазначенням дати і номера наказу.

Повторне заохочення Подякою може бути не раніше ніж через два роки, нагородження Грамотою – не раніше ніж через три роки.