flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення третій особі по справі № 813/3284/18 Мурському Ярославу Михайловичу про виклик до суду в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження

      На розгляд Львівського окружного адміністративного суду (суддя Хома О.П.) надійшла позовна заява Акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» до Приватного виконавця виконавчого округу львівської області Баірової Наталії Михайлівни про визнання незаконними дій, визнання недійсними та скасування звітів про оцінку майна.

        Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 22 серпня 2018 року відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі.

        Мурського Ярослава Михайловича залучено в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

        Надіслана на адресу третьої особи (вул. Садова, 25/78, м. Львів, 79008) кореспонденція повертається з відміткою «За закінченням терміну зберігання».

       Згідно статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання

       Відповідно до статті  130 Кодексу адміністративного судочинства України повідомляємо третю особу по справі № 813/3284/18 Мурського Ярослава Михайловича , що ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 22.08.2018 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в справі в порядку спрощеного позовного провадження з повідомлення сторін. Судове засідання призначено на 11 вересня 2018 року  о 09:30год., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м. Львів, вул. Чоловського, 2, зал судового засідання №7 ).