flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення відповідачу по справі №813/2348/18 Клім Едуарду Єневичу про відкриття провадження в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження

        На розгляд Львівського окружного адміністративного суду (суддя Сакалош В.М.) надійшла позовна заява Головного управління ДФС у Львівській області до Клім Едуарда Єневича про стягнення податкового боргу.

       На виконання вимог частини 3 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддею надіслано запит начальнику відділу адресно-довідкової роботи ГУДМС України у Львівській області Дідику Н.С. про надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) фізичної особи Клім Едуарда Єневича.

       Згідно інформації, наданої відділом адресно-довідкової роботи ГУДМС України у Львівській області Клім Едуард Єневич зареєстрованим/знятим з реєстрації не значиться.

      Відповідно до статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України повідомляємо відповідача по справі № 813/2348/18 Клім Едуарда Єневича, що ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 27.06.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.