flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення відповідачу по справі № 809/1035/18 Пилипця Юрія Юрійовича про відкриття провадження в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження

      На розгляд Львівського окружного адміністративного суду (суддя Кухар Н.А.) надійшла позовна заява Головного управління ДФС в Івано-Франківській області до Пилипця Юрія Юрійовича   про стягнення податкового боргу.

       На виконання вимог частини 3 статті 171 КАС України суддею надіслано запит до відділу адресно – довідкової роботи ГУ ДМСУ Львівської області, про надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) фізичної особи Пилипець Юрія Юрійовича.

        Згідно інформації наданої відділом адресно – довідкової роботи ГУ ДМСУ Львівської області гр. Пилипець Юрій Юрійович за даною адресою не числиться.

       Відповідно до статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України повідомляємо відповідача по справі № 809/1035/18 Пилипця Юрія Юрійовича, що ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 06.08.2018 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в справі в порядку спрощеного позовного провадження з повідомлення сторін. Судове засідання призначено на 23 серпня 2018 року о 09:30год., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м.Львів, вул.Чоловського, 2, зал судового засідання №12).