Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
У провадженні Львівського окружного адміністративного суду перебуває справа №380/23467/25 за позовом Головного управління Державної податкової служби у Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю “Сіаюкс” про стягнення податкового боргу.
01.12.2025 суддя прийняв позовну заяву до розгляду й відкрив провадження у справі за правилами загального позовного провадження.
Судове засідання призначено на 04.03.2026 10:00 год.
Частиною першою статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.
Відповідно до статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України, повідомляємо відповідача у справі №380/23467/25 Товариству з обмеженою відповідальністю “Сіаюкс” про виклик у судове засідання, яке відбудеться 04.03.2026 о 10:00 год. у залі судових засідань №11 Львівського окружного адміністративного суду, розташованого за адресою: м. Львів, вул. Чоловського, 2.
Дата публікації: 12.02.2026

