flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація про результати перевірки суддів

  15.05.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Брильвського Р.М.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Брильовського Романа Михайловича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

   За результатами перевірки встановлено, що до Брильовського Романа Михайловича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

  15.05.2015 Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Хоми О.П.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Хоми Олени Петрівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

    За результатами перевірки встановлено, що до Хоми Олени Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

   10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Кедик М.В.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кедик Марії Василівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

     За результатами перевірки встановлено, що до Кедик Марії Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

     10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Костецького Н.В.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Костецького Назара Володимировича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

     За результатами перевірки встановлено, що до Костецького Назара Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

 

   10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Ланкевича А.З.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ланкевича Андрія Зіновійовича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

    За результатами перевірки встановлено, що до Ланкевича Андрія Зіновійовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

   10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Лунь З.І.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Лунь Зоряни Іванівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

     За результатами перевірки встановлено, що до Лунь Зоряни Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади". 

 

   10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Мартинюка В.Я.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Мартинюка Віталія Ярославовича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

     За результатами перевірки встановлено, що до Мартинюка Віталія Ярославовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

      10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Сидор Н.Т.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Сидор Наталії Теодозіївни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

       За результатами перевірки встановлено, що до Сидор Наталії Теодозіївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

        30.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Гавдика З.В.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гавдика Зіновія Володимировича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

        За результатами перевірки встановлено, що до Гавдика Зіновія Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

      30.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Качур Р.П.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Качур Роксолани Петрівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

      За результатами перевірки встановлено, що до Качур Роксолани Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

     30.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Клименко О.М.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Клименко Оксани Миколаївни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

     За результатами перевірки встановлено, що до Клименко Оксани Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

        30.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Коморного О.І.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Коморного Олександра Ігоровича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

        За результатами перевірки встановлено, що до Коморного Олександра Ігоровича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

       30.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Москаля Р.І.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Москаля Ростислава Миколайовича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

       За результатами перевірки встановлено, що до Москаля Ростислава Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

         30.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Сакалоша В.М.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Сакалоша Володимира Миколайовича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

          За результатами перевірки встановлено, що до Сакалоша Володимира Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

      23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Крутько Олени Василівни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Крутько Олени Василівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

      За результатами перевірки встановлено, що до Крутько Олени Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Гулика Андрія Григоровича.

           Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гулика Андрія Григоровича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

            За результатами перевірки встановлено, що до Гулика Андрія Григоровича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Братичак Уляни Володимирівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Братичак Уляни Володимирівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

            За результатами перевірки встановлено, що до Братичак Уляни Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Грень Наталії Михайлівни.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Грень Наталії Михайлівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

            За результатами перевірки встановлено, що до Грень Наталії Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

 

           23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Гулкевич Ірени Зіновіївни.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гулкевич Ірени Зіновіївни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

           За результатами перевірки встановлено, що до Гулкевич Ірени Зіновіївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Кухар Наталії Андріївни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кухар Наталії Андріївни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

         За результатами перевірки встановлено, що до Кухар Наталії Андріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Карпяк Оксани Орестівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Карпяк Оксани Орестівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

     За результатами перевірки встановлено, що до Карпяк Оксани Орестівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Кузана Ростислава Ігоровича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кузана Ростислава Ігоровича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

            За результатами перевірки встановлено, що до Кузана Ростислава Ігоровича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Мричко Наталії Іванівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Мричко Наталії Іванівни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

        За результатами перевірки встановлено, що до Мричко Наталії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Потабенко Варвари Анатоліївни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Потабенко Варвари Анатоліївни, судді Львівського окружного адміністративного суду.

       За результатами перевірки встановлено, що до Потабенко Варвари Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            23.08.2016 року.  Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Сасевича Олександра Михайловича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Сасевича Олександра Михайловича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

            За результатами перевірки встановлено, що до Сасевича Олександра Михайловича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

    

            28.04.2017. Інформація про результати перевірки щодо судді Львівського окружного адміністративного суду Кравціва О.Р.

         Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кравціва Олега Романовича, судді Львівського окружного адміністративного суду.

 

               02.03.2018. Інформація про результати перевірки щодо  судді Львівського окружного адміністративного суду Сподарик Наталії Іванівни

Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Сподарик Наталії Іванівни,   діючого  судді.

              За результатами перевірки встановлено, що до  Сподарик Наталії Іванівни  не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".