flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація про результати перевірки державних службовців

     18.06.2015. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду Фуртака А.В.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Фуртака Андрія Володимировича, діючого державного службовця.

   За результатами перевірки встановлено, що до Фуртака Андрія Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".


          10.09.2015. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду Присташ І.М.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Присташ Ірини Михайлівни, діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Присташ Ірини Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

        21.10.2015. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Іванес Х.О.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Іванес Христини Олександрівни, діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Іванес Христини Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

     13.11.2015. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Павлішевського М.В.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Павлішевського Миколи Володимировича, діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Павілшевського Миколи Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

       13.11.2015. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Мудь М.О.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Мудь Михайлини Олексіївни, діючого державного службовця. 

  За результатами перевірки встановлено, що до Мудь Михайлини Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

      15.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Якимець О.І.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Якимець Оксани Ігорівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Якимець Оксани Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

      15.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Галійчук А.В.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Галійчук Анастасії Валеріївни, діючого державного службовця.

  За результатами перевірки встановлено, що до Галійчук Анастасії Валеріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         16.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Шийки Н.П.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Шийки Наталії Петрівни, діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Шийки Наталії Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

      18.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Вайди-Ключак О.В.

       Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Вайди-Ключак Олександри Василівни, діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Вайди-Ключак Олександри Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

     19.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ілечко І.С. Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ілечко Ірини Степанівни, діючого державного службовця.

  За результатами перевірки встановлено, що до Ілечко Ірини Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

      21.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Процько Ю.В.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Процько Юлії Василівни, діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Процько Юлії Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

       

       21.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Стасів Н.С.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Стасів Наталії Степанівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Стасів Наталії Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

    

 

         26.01.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Пілат Ю.Ю.

      Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Пілат Юлії Юліанівни, діючого державного службовця. 

       За результатами перевірки встановлено, що до Пілат Юлії Юліанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

           02.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Зановяк О.П.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Зановяк Оксани Петрівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Зановяк Оксани Петрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

 

          02.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Романчук Л.В.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Романчук Любов Василівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Романчук Любов Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            02.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Кукси В.А.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кукси Василя Анатолійовича, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Кукси Василя Анатолійовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

      

           

            02.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Лубоцької Н.І.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Лубоцької Наталії Іванівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Лубоцької Наталії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

     

 

            02.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Кіщак К.В.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кіщак Катерини Володимирівни, діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Кіщак Катерини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

            03.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Гуменюк В.М.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гуменюк Віри Миколаївни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Гуменюк Віри Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

        08.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Надич Магдалини Олександрівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Надич Магдалини Олександрівни, діючого державного службовця.

 

         За результатами перевірки встановлено, що до Надич Магдалини Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

          08.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Колтуна Юрія Мирославовича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Колтуна Юрія Мирославовича, діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Колтуна Юрія Мирославовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         09.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Палюка Максима Михайловича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Палюка Максима Михайловича, діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Палюка Максима Михайловича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         09.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Юрчак Ірини Романівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Юрчак Ірини Романівни, діючого державного службовця.

         За результатами перевірки встановлено, що до Юрчак Ірини Романівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       09.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Стецик Олени Юріївни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Стецик Олени Юріївни, діючого державного службовця.

           За результатами перевірки встановлено, що до Стецик Олени Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         09.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Петльованої Олесі Романівни.

      Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Петльованої Олесі Романівни, діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Петльованої Олесі Романівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        09.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Петльованої Олесі Романівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Петльованої Олесі Романівни, діючого державного службовця.

   За результатами перевірки встановлено, що до Петльованої Олесі Романівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       15.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Бабин (Подібки) Мирослави Зорянівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Бабин (Подібки) Мирослави Зорянівни, діючого державного службовця.

            За результатами перевірки встановлено, що до Бабин (Подібки) Мирослави Зорянівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            15.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Степаню Христини Вікторівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Степанюк Христини Вікторівни, діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Степанюк Христини Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         15.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Гавірко Ольги Орестівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гавірко Ольги Орестівни, діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Гавірко Ольги Орестівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Галан Лілії Юріївни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Галан Лілії Юріївни, діючого державного службовця.

           За результатами перевірки встановлено, що до Галан Лілії Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

          16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Мергель Іванни Русланівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Мергель Іванни Русланівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Мергель Іванни Русланівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Конюшин Юлії Іванівни.

      Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Конюшин Юлії Іванівни, діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Конюшин Юлії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Котовської Оксани Михайлівни.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Котовської Оксани Михайлівни, діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Котовської Оксани Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

           16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Мищишин Анни Степанівни.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Мищишин Анни Степанівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Мищишин Анни Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

     16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Цар Христини Миронівни.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Цар Христини Миронівни, діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Цар Христини Миронівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

      16.02.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Онишко Іванни Романівни.

         Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Онишко Іванни Романівни, діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Онишко Іванни Романівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

           01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Максимців Галини Ігорівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Максимців Галини Ігорівни, діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Максимців Галини Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

          01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Івашків Віти Ігорівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Івашків Віти Ігорівни, діючого державного службовця.

            За результатами перевірки встановлено, що до Івашків Віти Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Чорної Олени Ярославівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Чорної Олени Ярославівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Чорної Олени Ярославівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

          01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ферт Марії Василівни.

         Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ферт Марії Василівни, діючого державного службовця.

           За результатами перевірки встановлено, що до Ферт Марії Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

        01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Фартух Наталії Василівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Фартух Наталії Василівни, діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Фартух Наталії Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

      01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Булавко Орисі Зенонівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Булавко Орисі Зенонівни, діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Булавко Орисі Зенонівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

          01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Кондратюк (Свередан) Роксоляни Дмитрівни.

       Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кондратюк (Свередан) Роксоляни Дмитрівни, діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Кондратюк (Свередан) Роксоляни Дмитрівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

       01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Чех Ірини Йосипівни.

      Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Чех Ірини Йосипівни  діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Чех Ірини Йосипівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

 

       01.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Гіщинської Світлани Ярославівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гіщинської Світлани Ярославівни діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Гіщинської Світлани Ярославівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

        10.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Козак Марти Любомирівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Козак Марти Любомирівни діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Козак Марти Любомирівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       10.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Саковця Бориса Петровича.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Саковця Бориса Петровича діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Саковця Бориса Петровича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

          10.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Керницької Ірини Володимирівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Керницької Ірини Володимирівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Керницької Ірини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

   12.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Бугари Михайла Романовича.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Бугари Михайла Романовича діючого державного службовця.

   За результатами перевірки встановлено, що до Бугари Михайла Романовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       14.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Шимчишин Ірини Михайлівни.

      Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Шимчишин Ірини Михайлівни діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Шимчишин Ірини Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

        14.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Олійник Лесі Василівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Олійник Лесі Василівни діючого державного службовця.

         За результатами перевірки встановлено, що до Олійник Лесі Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

      14.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Олексяк Ірини Ромінівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Олексяк Ірини Ромінівни діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Олексяк Ірини Ромінівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       18.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Шаравари Ірини Іванівни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Шаравари Ірини Іванівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Шаравари Ірини Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        18.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Дворянин Ірини  Юріївни.

         Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Дворянин Ірини  Юріївни діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Дворянин Ірини  Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

      18.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Гойни Євгена Анатолійовича.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гойни Євгена Анатолійовича діючого державного службовця.

  За результатами перевірки встановлено, що до Гойни Євгена Анатолійовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

     

    24.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Сільник Наталії Євгенівни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Сільник Наталії Євгенівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Сільник Наталії Євгенівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

            24.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Рехліцької Юлії Романівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Рехліцької Юлії Романівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Рехліцької Юлії Романівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

            24.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Кукундіна Олексія Вікторовича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кукундіна Олексія Вікторовича діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Кукундіна Олексія Вікторовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         

           

    25.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Шарко Орисі Михайлівни.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Шарко Орисі Михайлівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Шарко Орисі Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

       25.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Жовковської Юлії Вікторівни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Жовковської Юлії Вікторівни діючого державного службовця.

  За результатами перевірки встановлено, що до Жовковської Юлії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

          

     25.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Задорожної Маряни Марянівни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Задорожної Маряни Марянівни діючого державного службовця.

   За результатами перевірки встановлено, що до Задорожної Маряни Марянівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        28.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Чижук Маряни Михайлівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Чижук Маряни Михайлівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Чижук Маряни Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

     29.03.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Новак Людмили Мирославівни.

         Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Новак Людмили Мирославівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Новак Людмили Мирославівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

     01.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Лози Юрія Ярославовича.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Лози Юрія Ярославовича діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Лози Юрія Ярославовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

             07.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ципящук Софії Анатоліївни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ципящук Софії Анатоліївни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Ципящук Софії Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

     08.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Небесної Марії Валеріївни.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Небесної Марії Валеріївни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Небесної Марії Валеріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

      08.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Іванків Зоряни Олегівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Іванків Зоряни Олегівни діючого державного службовця.

        За результатами перевірки встановлено, що до Іванків Зоряни Олегівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        11.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Гнатик Марії Степанівни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Гнатик Марії Степанівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Гнатик Марії Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

      11.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Джули Олени Валеріївни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Джули Олени Валеріївни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Джули Олени Валеріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

    11.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Дзьоби Богдани Юріївни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Дзьоби Богдани Юріївни діючого державного службовця.

         За результатами перевірки встановлено, що до Дзьоби Богдани Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       11.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Цицик Наталії Ярославівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Цицик Наталії Ярославівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Цицик Наталії Ярославівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

    

 

       18.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Богаченка Володимира Сергійовича.

       Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Богаченка Володимира Сергійовича діючого державного службовця.

 

       За результатами перевірки встановлено, що до Богаченка Володимира Сергійовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

        19.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Самборської Юлії Михайлівни.

      Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Самборської Юлії Михайлівни діючого державного службовця.

   За результатами перевірки встановлено, що до Самборської Юлії Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

        28.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ликової Оксани Станіславівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ликової Оксани Станіславівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Ликової Оксани Станіславівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

           28.04.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Бац Тетяни Степанівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Бац Тетяни Степанівни діючого державного службовця.

         За результатами перевірки встановлено, що до Бац Тетяни Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

          05.05.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Войтович Оксани Михайлівни.

           Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Войтович Оксани Михайлівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Войтович Оксани Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

   

      12.05.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Кречківського Миколи Володимировича.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кречківського Миколи Володимировича діючого державного службовця.

          За результатами перевірки встановлено, що до Кречківського Миколи Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            12.05.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Крищишин Ірини Ярославівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Крищишин Ірини Ярославівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Крищишин Ірини Ярославівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

           

            12.05.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Печеного Степана Михайловича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Печеного Степана Михайловича діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Печеного Степана Михайловича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

      06.06.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Шипки Маряни Іванівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Шипки Маряни Іванівни діючого державного службовця.

 

      За результатами перевірки встановлено, що до Шипки Маряни Іванівни не застосовуються

заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       06.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Кравчук Христини Миронівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Кравчук Христини Миронівни діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Кравчук Христини Миронівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            06.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ревуцької Оксани Ігорівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ревуцької Оксани Ігорівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Ревуцької Оксани Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

       06.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Голоднікової Марти Зіновіївни.

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Голоднікової Марти Зіновіївни діючого державного службовця.

   За результатами перевірки встановлено, що до Голоднікової Марти Зіновіївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        15.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Драли Ірини Іванівни.

     Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Драли Ірини Іванівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Драли Ірини Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

    15.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Мельника Володимира Петровича.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Мельника Володимира Петровича діючого державного службовця.

  За результатами перевірки встановлено, що до Мельника Володимира Петровича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            15.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ковальова Олега Федоровича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ковальова Олега Федоровича діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Ковальова Олега Федоровича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            28.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Олійника Юрія Вадимовича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Олійника Юрія Вадимовича діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Олійника Юрія Вадимовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        28.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Харіва Михайла Юрійовича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Харіва Михайла Юрійовича діючого державного службовця.

    За результатами перевірки встановлено, що до Харіва Михайла Юрійовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

        28.07.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Дорош Христини Романівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Дорош Христини Романівни діючого державного службовця.

 

     За результатами перевірки встановлено, що до Дорош Христини Романівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

    02.08.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Демкович Ольги Іванівни.

   Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Демкович Ольги Іванівни діючого державного службовця.

      За результатами перевірки встановлено, що до Демкович Ольги Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

 

           17.08.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Соколяка Ігоря Васильовича.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Соколяка Ігоря Васильовича діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Соколяка Ігоря Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         17.08.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Ванчак Маряни Львівни.

              Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Ванчак Маряни Львівни діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Ванчак Маряни Львівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

       За результатами перевірки встановлено, що до Зубач Софії Андріївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         15.09.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Телиці Олега Васильовича.

              Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Телиці Олега Васильовича діючого державного службовця.

 

     За результатами перевірки встановлено, що до Телиці Олега Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

     25.10.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Денькович Лілії Іванівни.

 

    Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Денькович Лілії Іванівни діючого державного службовця.

       За результатами перевірки встановлено, що до Денькович Лілії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            25.10.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Куч Юлії Михайлівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Куч Юлії Михайлівни діючого державного службовця.

 

            За результатами перевірки встановлено, що до Куч Юлії Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

              26.10.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Процайло Оксана Іванівни.

             Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Процайло Оксана Іванівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Процайло Оксана Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

            26.10.2016. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Прихідько Людмили Богданівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Прихідько Людмили Богданівни діючого державного службовця.

     За результатами перевірки встановлено, що до Прихідько Людмили Богданівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

 

        24.04.2017. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду  Бегей (Колодій) Оксани Романівни.

            Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Бегей (Колодій) Оксани Романівни,   діючого державного службовця.

За результатами перевірки встановлено, що до Бегей (Колодій) Оксани Романівни  не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

24.04.2017. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду  Єдинак Галини Богданівни.

Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо  Єдинак Галини Богданівни,   діючого державного службовця.

 

          За результатами перевірки встановлено, що до Єдинак Галини Богданівни  не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

         04.07.2017. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду Михайленко Божени Сергіївни.

Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо  Михайленко Божени Сергіївни, діючого державного службовця.

          За результатами перевірки встановлено, що до Михайленко Божени Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

          04.07.2017. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду Шавель Марії Миронівни.   

Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо  Михайленко Божени Сергіївни, діючого державного службовця.

          За результатами перевірки встановлено, що до Шавель Марії Миронівни  не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

         18.07.2018. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду Івать Мар’яни Іванівни.

          Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Івать Мар’яни Іванівни, діючого державного службовця.

         За результатами перевірки встановлено, що до Івать Мар’яни Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

        27.08.2018. Інформація про результати перевірки щодо державного службовця Львівського окружного адміністративного суду   Дубик Тетяни Ігорівни.

        Інформуємо, що в Львівському окружному адміністративному суді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо  Дубик Тетяни Ігорівни.    

        За результатами перевірки встановлено, що до Дубик Тетяни Ігорівни  не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".