flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо порядку повернення коштів помилково сплаченого судового збору

01 березня 2018, 11:54

До уваги громадян!

       Для повернення судового збору, якщо такий був сплачений без подальшого звернення до суду, кошти повертаються відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 вересня 2013 року №787.

       З метою повернення помилково сплаченого судового збору платнику необхідно звернутись до суду (на рахунок якого помилково перерахований судовий збір) із заявою про отримання подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету, зразок заповнення якої надається.

          Після отримання в суді подання, згідно з абзацом 5 п.5 Порядку останнє подається платником до органу Казначейства разом з його заявою про повернення коштів з бюджету та оригіналом або копією документа на переказ, або паперовою копією електронного розрахункового документа, які підтверджують перерахування коштів до бюджету.

         Бланком заяви про отримання подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету можна скористатися, перейшовши у підрубрику «Зразки заяв, клопотань» рубрики «Інше».