Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
25 лютого 2020 року у Львівському окружному адміністративному суді відбулася зустріч робочої групи з покращення судових комунікацій за участю нідерландських експертів, в межах проєкту «Судді суддям: сервісноорієнтовані суди на заході України», що реалізується Центром політико-правових реформ, Центром міжнародної правової співпраці (CILC), Українським католицьким університетом у співпраці з Національною школою суддів України.
У заході взяла участь комунікаційна команда суду, яку очолив голова суду Андрій Ланкевич. Метою зустрічі була дискусія між колегами про внутрішні та зовнішні комунікації і можливості підвищення ефективності судових комунікацій.
Учасники обмінялися досвідом застосування комунікаційної стратегії, спільно обговорили комунікаційну стратегію Львівського окружного адміністративного суду.
За наслідками зустрічі ознайомилися з порядком організації комунікативної команди Нідерландів, запозичили позитивний досвід для покращення комунікаційної стратегії суду.