flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади

    Львівський окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста з інформаційних технологій (1 посада) та судового розпорядника (1 посада).

          Посадовий оклад 1218 гривень.

          Вимоги до посади:

            головного спеціаліста з інформаційних технологій

       - вища освіта відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом не менше 1 року.

 

            судового розпорядника

          -  вища освіта за спеціальністю "Провознавство" або "Провоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, без вимог до стажу роботи.

           Перелік документів: заява, особова картка форми П-2ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка.

 

Прийом документів триває до 03 жовтня 2015 року.

Адреса: м. Львів, вул. Чоловського,2. Телефон для довідок 261-58-06.

    Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад  головного спеціаліста з інформаційних технологій та судового розпорядника у Львівському окружному адміністративному суді опубліковано в газеті «Запрошуємо на роботу та навчання» 36 (1491) від 03.09.2015.