flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Львівського окружного адміністративного суду категорії «В», оголошеного 19 березня 2018 року

У Львівському окружному адміністративному суді відбувся конкурс на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Львівського окружного адміністративного суду категорії «В»:

- тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу кодифікації та статзвітності (1 посада);

- вакантної посади провідного спеціаліста відділу кодифікації та статзвітності (1 посада);

- тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності (1 посада);

- тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста відділу з питань персоналу та кадрового забезпечення (1 посада);

-  вакантної посади головного спеціаліста (із зв'язків з громадськістю та пресою) (1 посада);

-  тимчасово вакантної посади секретаря судового засідання (4 посади);

-  вакантної посади судового розпорядника (2 посади);

-  тимчасово вакантної посади судового розпорядника (2 посади)

За результатами конкурсу було визначено переможців:

Порядковий

номер вакансії

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

кандидата

Загальна кількість балів

Результати конкурсу

 

 

 

75819

 

головний спеціаліст відділу кодифікації та статзвітності

Бугара Михайло Романович

 

9,75

переможець конкурсу

Петльована Олеся Романівна

5,5

другий за результатами конкурсу кандидат

 

 

75820

провідний спеціаліст відділу кодифікації та статзвітності

Петльована Олеся Романівна

7

переможець конкурсу (єдиний кандидат)

 

75821

головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності

 

 

_

 

 

_

не подано заяв для участі у конкурсі

 

 

75822

провідний спеціаліст відділу з питань персоналу та кадрового забезпечення

Гнатик Марія Степанівна

9,25

переможець конкурсу

(єдиний кандидат)

 

75823

головний спеціаліст (із зв’язків з громадськістю та пресою)

Перчак Світлана Василівна

9,25

переможець конкурсу

Уніят Уляна Романівна

8

другий за результатами конкурсу кандидат

 

 

75824

 

Секретар судового засідання

Козак Оксана Михайлівна

8,75

переможець конкурсу

Гумен Вікторія Ігорівна

7

другий за результатами конкурсу кандидат

75825

Секретар судового засідання

_

_

не пройдено тестування

 

75826

 

Секретар судового засідання

Мусій Соломія Володимирівна

9,25

переможець конкурсу

Волошин Юлія Павлівна

9

другий за результатами конкурсу кандидат

 

75827

 

Секретар судового засідання

Тур Тарас Орестович

8,75

переможець конкурсу

Луців Іванна Іванівна

8

другий за результатами конкурсу кандидат

75828

Судовий розпорядник

_

_

не пройдено тестування

 

75829

 

Судовий розпорядник

_

_

не подано заяв для участі у конкурсі

 

75830

 

Судовий розпорядник

Здинянчин Володимир Тимофійович

7,25

переможець конкурсу

(єдиний кандидат)

75831

Судовий розпорядник

Погаратий Ярослав Ігорович

9,25

переможець конкурсу

(єдиний кандидат)